امام زمان

ما چگونه از حوادث و بلاهای آخر الزمانی مصون بمانیم

🔴🔴 چه کنیم که ما از حوادث و بلاهای آخر الزمانی مصون بمانیم؟ 🔴🔴

دوره آخر الزمان پر است از انواع حوادث و اتفاقات ناگوار لذا برای مصون ماندن از این حوادث چند راهکار وجود دارد که طی چند مرحله ارائه میدهیم:

🌹  صدقه دادن به قصد سلامتی امام عصر🌹

🔴 1-یکی از موارد مودت نسبت به اهل بیت صدقه دادن به قصد سلامتی امام عصر است که خداوند در قرآن مجید به اینکار امر نموده است.

🔴 2-ما وقتی بر یکی از عزیزان و نزدیکان خود بیمناک هستیم به قصد سلامتی او صدقه میدهیم چطور اینکار را برای امام و سرور خود انجام ندهیم؟

🔴 3- امام زمان ما از هرکسی نسبت به ما سزاوارتر است حتی از پدر و مادر و همسر

🔴 4- اینکار از مصادیق صله امام زمان است.

🔴 5-شاهد بر موارد فوق سخن ارزشمند پیامبر اکرم (ص) می باشد که فرمودند:

هیچ بنده ای ایمان نیاورد تا اینکه من نزد او از خودش محبوب تر باشم و خاندانم از خاندان خودش نزد او محبوب تر باشند و عترت من نزد او از عترت خودش محبوب تر باشند و ذات من از ذات خودش نزد او محبوب تر باشد. امالی شیخ صدوق ص 201

🔴 6-شک نکنیم اگر به قصد سلامتی امام عصر صدقه دادیم در گام اول این صحت و سلامتی شامل حال خودمان و خانواده ما میشود و بعد از فضیلت صدقه دادن به قصد سلامتی امام عصر هم بهره برده ایم.

🔴 7-اگر فرض بگیریم که در دوره آخرالزمان هستیم که البته برای ما مسجل است و شاید برای بعضی ها فرضیه باشد باید بدانیم انواع بلاها و حوادث آخرالزمانی در انتظار مردم آخر الزمان است که یکی از راههای جدی مصونیت از حوادث آخرالزمانی صدقه دادن به قصد سلامتی امام عصر است که البته در گام اول سلامتی خود ما را تضمین میکند.

🔴 8-اگر بخواهیم به عمق مطلب و اهمیت این موضوع پی ببریم کافی است فقط به این نکته توجه کنیم که:

شدت بلاها و حوادث و مصیبت های بشریت از زمان دوران حضرت آدم تا شروع قیامت مربوط به دوران منتهی به ظهور به ویژه سالهای پایانی قبل از ظهور و علی الخصوص 6 ماه منتهی به ظهور است پس اگر ما در دوران منتهی به ظهور قرار داریم در معرض انواع بلاها و حوادث هستیم که اینجاست که اهمیت صدقه دادن آشکار میشود که البته صدقه در ذات خود دور کننده انواع بلاها می باشد و به گفته امام باقر(ع) :صدقه هفتاد نوع بدی و بلا را از انسان دور میکند.

🔴 توصیه:

بیایید برای خود یک برنامه ثابت روزانه صدقه دادن برای امام عصر ترتیب دهیم
در گام اول یک صندوق صدقات در منزل آماده کنیم و هر روز به اندازه توانایی خود مثلا روزی 100 تومان یا 200 تومان یا مثلا 500 تومان به نیت سلامتی امام عصر صدقه بدهیم.

مثلا اگر هر روز 200 تومان صدقه بدهیم در کل ماه میشود 6000 تومان که در حد پول یک وعده غذاست.که البته به وظیفه 24 خود نسبت به حضرت عمل کرده ایم و در ثانی سلامتی خودمان راتضمین کرده ایم.

❤️ گرچه متاسفانه بعضی از ما حاضر نیستیم همین یک کار را هم انجام بدهیم و به اندازه پول یک وعده غذا برای امام زمان خود در ماه هزینه کنیم اما به شدت ادعای امام زمانی بودن را داریم……..

🔓🍎کپی به هر شکل آزاد است🍎🔓

📡هدف تبلیغ امام عصر و ترویج وگسترش مطالب حوزه مهدویت در فضای مجازی است📡

🌺ألـلَّـهُـمَــ عَـجِّـلْ لِـوَلـیِـکْ ألْـفَـرَج🌺

صاحب زمان

صاحب زمان

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code


یک جمله برای امام زمان 
بنویس